Кмет на кметство

Българска поляна

  • 2. Соня Иванова Желязкова
    политическа партия Никола Петков
  • 5. Валентин Димитров Радичев
    ПП ГЕРБ
  • 8. Станка Димова Стратиева
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"
  • 9. Радостин Йорданов Илиев
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Капитан Петко войвода

  • 8. Тодор Атанасов Димитров
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"

Княжево

  • 5. Янита Димова Борисова
    ПП ГЕРБ
  • 6. Никола Ангелов Мавродиев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Марийка Илиева Желева
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"

Мрамор

  • 1. Васил Стамов Василев
    МК "ЗА" община Тополовград"
  • 5. Димитър Николов Тодоров
    ПП ГЕРБ
  • 8. Живка Иванова Христова
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"
  • 9. Димитър Михаилов Георгиев
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Орешник

  • 5. Живко Стефанов Петков
    ПП ГЕРБ
  • 8. Радко Георгиев Атанасов
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"
  • 9. Атанас Стаматов Тодоров
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Орлов дол

  • 1. Злата Иванова Андронова
    МК "ЗА" община Тополовград"
  • 5. Петър Стоянов Величков
    ПП ГЕРБ
  • 6. Живко Георгиев Митев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Красимир Андронов Костов
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"
  • 9. Гергана Христова Георгиева
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Радовец

  • 1. Христина Димитрова Маврева
    МК "ЗА" община Тополовград"
  • 2. Стоян Николов Пильонов
    политическа партия Никола Петков
  • 5. Христо Желев Георгиев
    ПП ГЕРБ
  • 6. Жана Георгиева Недялкова
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Желязка Иванова Попова
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"
  • 9. Василка Георгиева Желязкова
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Синапово

  • 1. Костадин Иванов Темелков
    МК "ЗА" община Тополовград"
  • 5. Мария Иванова Караиванова
    ПП ГЕРБ
  • 6. Теню Минчев Тенев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Сотир Янев Сотиров
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"

Срем

  • 1. Илко Атанасов Гроздев
    МК "ЗА" община Тополовград"
  • 5. Николай Петров Георгиев
    ПП ГЕРБ
  • 6. Кольо Иванов Колев
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Маргарита Георгиева Сулева
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"

Устрем

  • 1. Ганка Христова Татарова
    МК "ЗА" община Тополовград"
  • 2. Михо Иванов Петров
    политическа партия Никола Петков
  • 5. Христо Димитров Илчев
    ПП ГЕРБ
  • 6. Димитър Нейков Димитров
    НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ (НФСБ)
  • 8. Иван Димитров Клюнков
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"
  • 9. Марин Иванов Палазов
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Хлябово

  • 1. Янко Богданов Младенов
    МК "ЗА" община Тополовград"
  • 5. Бистра Руфаилова Гърбова
    ПП ГЕРБ
  • 8. Петър Кунев Георгиев
    МК "ВЪЗРАЖДАНЕ"
  • 9. Георги Господинов Божков
    ПП АБВ / АЛТЕРНАТИВА ЗА БЪЛГАРСКО ВЪЗРАЖДАНЕ/

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 186 / 14.01.2016

    относно: Предсрочно прекратяване на пълномощията на общински съветник Наско Ангелов Стоянов и заемане на мястото на общинския съветник, чиито пълномощия са прекратени.

  • № 181 / 02.11.2015

    относно: Избиране на кмет на кметство Мрамор

  • № 180 / 02.11.2015

    относно: Избиране на кмет на кметство Българска поляна

всички решения